Поліг під час виконання бойового завдання на Донеччині. Згадаймо Сергія Возного.


Щодня о 9 ранку українці вшановують пам'ять усіх, чиє життя забрала російсько-українська війна. Сьогодні згадаємо Сергія Возного.
48-річний солдат Сергій Возний на псевдо Куниця загинув 3 травня 2023 року поблизу селища Ямпіль на Донеччині. Він отримав смертельне поранення, виконуючи бойове завдання. Сергій народився 15 лютого 1975 року в селі Варварівка Полтавської області, закінчив школу і вже з 14 років захоплювався гирьовим спортом.
У цивільному житті він працював в школі та вирішив долучитися до Збройних Сил України під час війни для захисту дому та сім'ї. Під час служби у 58-ій окремій мотопіхотній бригаді Сергій обіймав посаду навідника.
«Сергій для нас був усім. Мені, як дружині, та дітям не віриться й досі, що він не приїде додому. Не сприймається той факт, що ми тепер без нього. Побратими згадують його як людину, з якою не страшно було йти на завдання. Вони знали, що з ним вони повернуться живі. Зі словами хлопців, Сергій багатьом врятував життя і вони вдячні йому за це. Нам дуже не його не вистачає», - розповіла дружина полеглого захисника Оксана.
Сергія Возного поховали в рідному селі. Йому посмертно були надані орденом "За мужність" ІІІ ступеня та медаллю "Сильному духом". Також на його честь назвали секцію гирьового спорту в Мартинівській громаді, де він проживав.
Вшановуємо пам'ять загиблих у боротьбі за Україну
“Главком” приєднується до хвилини мовчання та вшановує пам'ять усіх українців, які віддали життя за свободу та незалежність держави внаслідок російсько-української війни.
Згадування про загиблого бійця Сергія Возного є рухливим та відчутним прикладом героїзму українських захисників, які віддали своє життя за мир та незалежність України.
Читайте також
- Небажана увага — який штраф загрожує за сексуальне домагання
- Допомога у 10,8 тис. грн — кому з українців доступні виплати
- 19-річний житель Львова намагався 13 разів втекти з України
- Право на пільги — що змінилось для чорнобильців у 2025 році
- У РФ за загадкових обставин загинуло 20 посадовців з початку великої війни
- Не завжди останні — коли спадщину отримують онуки