Китайські техгіганти розкрили стратегії обходу американських санкцій на чипи.


Китайські компанії в боротьбі за штучний інтелект
Ведучі технологічні компанії Китаю, такі як Tencent і Baidu, розробляють стратегії, щоб залишитися в глобальній боротьбі за штучний інтелект, незважаючи на обмеження на поставки напівпровідників. Компанії активно шукають шляхи для вдосконалення своїх ІІ-моделей та використання вітчизняних чипів.
Мартін Лау, президент Tencent, заявив: "Ми можемо досягти хороших результатів навчання з меншою кількістю чипів, ніж американські компанії".
Компанія Tencent використовує вже наявні запаси чипів, а також програмну оптимізацію для підвищення ефективності. Baidu підкреслює, що їхні технології ІІ дозволяють створювати потужні додатки навіть без доступу до найновіших чипів.
Доу Шен, президент ІІ-хмарного бізнесу Baidu, наголосив: "Наші унікальні можливості ІІ дозволяють нам створювати цінні додатки".
Хоча Китай поступається США у розробці GPU та ІІ-чіпів, проте прогрес уже досягнутий. Китайські компанії активно розвивають екосистему напівпровідників та шукають нові способи підвищити ефективність своїх моделей.
Генеральний директор Nvidia вважає експортні обмеження провалом, який завдає більше шкоди американському бізнесу, ніж Китаю.
Читайте також
- Найдорожчий метал у світі — скільки коштує та хто його видобуває
- Київський метрополітен судився з фірмою — хотів стягнути гроші
- Стратегічний ресурс — скільки газових родовищ є в Україні
- Мінус 20 млрд грн — Гетманцев сказав, чому бюджет втрачає гроші
- Запасів на 490 млн тонн — який цінний метал знайшли у Китаї
- Зарплата і фіндопомога — що треба знати про виплати поліцейським