Чи є Волинська трагедія приводом для Варшави блокувати вступ України до ЄС?.


У Польщі зростають антиукраїнські настрої
Україна змушена боротися з російською агресією, але польська сторона задає питання щодо необхідності своєї допомоги. Недавно Польща відмовила у наданні МІГ-29, після чого міністр оборони заявив, що Київ не цінує політичну підтримку. Варто зазначити, що Польща надала допомогу, але це значно менше в порівнянні з іншими країнами.
У Польщі також є нестача робочої сили, і багато українців знаходять роботу там. Але це не дає Польщі право вважати це своєю допомогою. Крім того, Польща не дотримується угод, які вона домовлялася з Україною, наприклад, у сільськогосподарському секторі. Варшава намагається наслідувати свої інтереси, маючи на увазі надану допомогу.
Проблеми через Волинську трагедію
Виникли проблеми в польсько-українських відносинах через Волинську трагедію. Деякі впливові польські політики закликають блокувати переговорний процес до вирішення цього питання. У 2016 році польський парламент визнав Волинську трагедію актом геноциду. Польща ставить умови, які ускладнюють вступ України в Євросоюз.
Москва активно підтримує проблеми в польсько-українських відносинах, маючи намір заволодіти обома країнами. Деякі політики в Польщі намагаються перешкоджати вступу України до Євросоюзу через історичні претензії. Проте варто розуміти, що претензії можна мати між будь-якими країнами Європи. Це ускладнює ситуацію для України, яка бореться з агресією Росії і водночас має розв'язати історичні питання з Польщею.
Потрібно брати до уваги відповідальність обох країн
Маємо право обговорювати всі проблеми, але необхідно враховувати відповідальність обох країн. Польща сама декілька разів ділила Україну разом з Москвою. Тепер польська сторона вимагає визнання провини українців, але слід звернути увагу на власну історію Польщі. Не можна допускати, щоб нова країна впливала на існуючі країни з своїми претензіями, особливо при наявності Європейського союзу протягом 31 року. Такі проблеми викликають безглузді сперечання між країнами. Чому саме Польща намагається втягнути Україну в складну ситуацію?
Читайте також
- США готові підтримати "коаліцію охочих": The Telegraph дізнався, що пропонують
- Макрон звернувся до Путіна після зустрічі із Зеленським: час довести
- "Путін не хоче": Трамп різко змінив риторику після зустрічі із Зеленським
- Путін нібито заявив Віткоффу про готовність до переговорів із Україною
- Психічні порушення: США підтвердили загибель сина заступника директора ЦРУ на війні проти України
- Герасимов прозвітував Путіну про "звільнення" Курщини - Україна відреагувала